Přeskočit na hlavní obsah

Přírodní sprej proti klíšťatům

Dneska budeme tvořit sprej, který pokožku nedráždí, neobsahuje nic, co by tělu škodilo a v praxi funguje. Vyrobíme si sprej proti klíšťatům, který mohou i ti nejmenší.

Výroba přírodního spreje proti klíšťatům je velmi jednoduchá. Stačí smíchat tyto suroviny, přelít do tmavé lahvičky s rozprašovačem a je to.

Budete potřebovat 5 surovin

30 ml měkké vody (destilované, filtrované nebo kojenecké)

20 ml kosmetického lihu (k dostání tady)

6 kapek esence Levandule

6 kapek esence Tea Tree

3 kapky esence Citronela

Tmavou lahvičku s rozprašovačem

Populární příspěvky z tohoto blogu

Káva prospívá

Nedávný výzkum naznačuje, že vyšší konzumace kávy byla spojena s nižším rizikem IBS (syndrom dráždivého tračníku). Někteří lidé se domnívají, že káva způsobuje gastrointestinální potíže, ale potřeba jít po kávě na toaletu neznamená způsobení žaludečních potíží. 

Proč kupujete Hydrolyzát kolagenu? Chtějte pouze HYDRÁT!

Hydrolyzát kolagenu je nejhorší prohešek, za který zcela zbytečně utrácíme peníze v domnění, že omládneme a klouby budou fungovat jako za mlada. Jednou pro vždy otevřeme oči a zavrhněme všechny produkty, které obsahují ve svém složení hydrolyzát kolagenu. Vyvařené kůže, kopyta a podobné s minimální vstřebatelností opravdu nemáme důvod konzumovat.

Plevel? Jde to i bez RoundUpu

Glyfosáty jsou problematické kvůli podezření z karcinogenity, jsou jedovaté pro vodní organismy a zřejmě přispívají k tzv. syndromu zhroucení včelstev. Proto je vhodné používat na likvidaci plevele dostupné alternativy.