Přeskočit na hlavní obsah

Paraořechy nebo naše české vlašské?

Nemusíme kupovat drahé para ořechy, ale jíst vyváženě. Nám stačí lískáče, vlašské ořechy, kvalitní oleje, český kapr a přestat pít alkohol. Než se k nám paraořechy dostanou kontejnerem lodní přepravy, chytnou plísně, což způsobí jejich toxicitu. Na trhu nenajdeme moc kvalitních surovin tohoto druhu.

Ale kolem nás je dost stromů, na kterých zdarma rostou ořechy vlašské, které stačí pouze sebrat!

Populární příspěvky z tohoto blogu

Káva prospívá

Nedávný výzkum naznačuje, že vyšší konzumace kávy byla spojena s nižším rizikem IBS (syndrom dráždivého tračníku). Někteří lidé se domnívají, že káva způsobuje gastrointestinální potíže, ale potřeba jít po kávě na toaletu neznamená způsobení žaludečních potíží. 

Proč kupujete Hydrolyzát kolagenu? Chtějte pouze HYDRÁT!

Hydrolyzát kolagenu je nejhorší prohešek, za který zcela zbytečně utrácíme peníze v domnění, že omládneme a klouby budou fungovat jako za mlada. Jednou pro vždy otevřeme oči a zavrhněme všechny produkty, které obsahují ve svém složení hydrolyzát kolagenu. Vyvařené kůže, kopyta a podobné s minimální vstřebatelností opravdu nemáme důvod konzumovat.

Jedovaté Goji

Věděli jste, že plody goji obsahovaly devět let zakázaný přípravek na hubení hmyzu? Je to sice už stará záležitost, ale otázkou je, zda kontroly této superpotraviny stále probíhají.