Přeskočit na hlavní obsah

Jak ta celá pandemie vlastně začala?

11. března 2020 (3/11)
nám bylo oznámeno, že je zde epidemie, později pandemie a přitom se vůbec nic nedělo. Ale zákulisí této divadelní hry překypovalo činností dlouhé roky předtím, jak tuto katastrofu připravovalo.
Již 25. dubna 2003 podala americká zdravotní organizace CDC patentovou přihlášku na „koronavirus, přenosný na člověka.“ Je to patent č. US7776521B1. Takže Covid nebyl žádná přírodní chřipka, ale byla to umělá nemoc, vyvinutá v laboratořích. Někdo zkoušel celé lidstvo infikovat a pravděpodobně zahubit; proč jinak by kdo vyvíjel takové látky?

Celá Amerika propadla panice a lidé se nemohli dočkat všespásného očkování, které bylo mocně propagováno. Veškeré jiné léky byly vládou odsuzovány a zavrhovány, továrny na jejich výrobu ničeny, někdy i spolu s právoplatnými majiteli. Evropa rychle tuto horečku chytila a všichni společně čekali na ten zázrak, který se koncem roku opravdu dostavil, ve formě injekce. Přitom se pořád nic nedělo, ale záchvatu strachu to málokdo vnímal.

A pak přišlo rozčarování. Očkování nejen že nefungovalo a jak jeho výrobci přiznali, že ani nebylo navrženo k tomu, aby fungovalo proti nemoci a nebylo též v tomto směru testováno. Nemoci a úmrtí následkem vpichu, který se nedá nazvat „očkování“ se začaly hlásit a každý znal aspoň pár lidí, kteří této injekci podlehli.

Evropský parlament měl v úmyslu vyzpovídat šéfa Pfizerova farmaceutického podniku a tak si ho předvolali. Jenže Albert Bourla se vymluvil a namísto sebe poslal zástupkyni, Janine Small, vedoucí Pfizerových mezinárodních trhů. Na vedoucí pozici toho paní Small věděla příšerně málo. Když byla tázána co je skutečná cena očkování, odmítla odpovědět. Když byla tázána proč má 100-stránková smlouva s Pfizerem, kterou EU podepsala, tolik začerněných míst, řekla, že je to firemní tajemství. Odmítla odpovědět proč lidé na ty injekce umírají a jak to, že Pfizer začal testovat očkování 3 dny poté, co dostal z Číny část Covidové sekvence.

Na jakoukoliv otázku buď odmítla odpovědět, nebo odpověď neznala a někdy prostě jen mlčela. To jediné, co řekla bylo, že Pfizer nikdy netestoval účinnost očkování proti nemoci samotné. Zřejmě to nebyl hlavní cíl očkovací kampaně.

Stejně tak Stephane Bancel, vedoucí Moderny, když byl tázán jak mohla jeho firma testovat nové očkování 3 dny po obdržení sekvence z Číny, řekl, že tu vakcínu testovali již od r. 2017. Jak je to možné? To přece ještě nebyla vůbec žádná korona!

Takže nám řekli o koroně v r. 2020 a sami o ní dávno věděli a dokonce varovali Israel (a nikoho jiného), že se blíží epidemie koronaviru, která začne v polovině listopadu 2019. Nám pak řekli, že „virus“ přišel z Číny a zatím ho sami patentovali v r. 2003.

Dr. David Martin, zakladatel a ředitel firmy „Linguistic Genomics“ začal pátrat v nově digitalizovaných patentových přihláškách, které firma IBM dala na internet. S hrůzou zjistil, že asi třetina všech patentů, podaných ve Spojených státech byly podvrhy, které až na menší jazykové odlišnosti byly stejné, jako patenty jiné. Taky přišel na to, že různé patenty na koronavirus se začaly objevovat již v r. 1999.

Skutečný vývoj této nemoci začal svým výzkumem Dr. Ralph Baric, kterému se podařilo upravit jedovatou látku, která nikdy nebyla přenosná na člověka, aby se přenosnou na člověka stala. Na jaře 2007 pak podalo CDC žádost na patentový úřad, aby jejich patentová přihláška byla před veřejností utajena.

Příliš velké zisky

Ten problém je, že farmaceutické firmy vydělaly na celé pandemii obrovské, nevídané peníze. Stejně tak si vedli mnozí jiní, kteří se na situaci přiživovali. Díky pandemii přibylo světu asi 40 nových miliardářů, což bylo na úkor těch, kteří za ni zaplatili životy. Tito zbohatlíci se nebudou chtít svých výdělků vzdát a budou chtít s Covidem, nebo s čímkoliv jiným pokračovat. Farmaceutické firmy též zaznamenávají neuvěřitelné příjmy a přesto, Bourla řekl, že vyvinuli očkováni pro dobro lidstva a ne pro peníze.

Takže daňoví poplatníci financovali něco, z čeho má pár vybraných úžasný zisk. Jakmile máme systém, kde několik farmaceutických firem bohatne na nouzových stavech a vojenský průmysl bohatne na válce, tak budeme mít neustálé krizové situace, jednu za druhou.

Nové, nebezpečnější mutace

Snad proto vyrábí firma Pfizer a možná i jiní ve svých laboratořích stále víc nebezpečné a všem lékům odolné odrůdy Covidu-19, aby mohli proti nim vyvíjet další a další očkování. Přiznal to jeden z jejich vlastních lidí, Jordon Trishton Walker, ředitel „Výzkumu, vývoje, strategických operací a mRNA plánování“ při rozhovoru s někým, o kom nevěděl, že je novinář. Video, kde o tomto mluví je na stránce.

Walker řekl, že Pfizer hledal „nové cesty jak zmutovat Covid, aby mohli dopředu vyrobit další očkování.“ Měli prý v úmyslu infikovat novými výrobky opice, které by pak dál šířily infekci na další opice. „Myslím, že pouze zkoušejí co je možno docílit,“ vyjádřil se, „protože pochopitelně nechtějí inzerovat, že pracují na nových mutacích.“

Pfizer pak toto nařčení popřel. Prý pouze smíchali hrotovou bílkovinu nových mutací koronavirů s původními bílkovinami, aby mohli testovat nová očkování. Prohlásili, že „v některých málo případech … tento virus může být uměle vyroben, aby bylo možno zjistit protivirovou činnost buněk.“ Ale prý výzkum dělali v zabezpečených laboratořích.

Na konec rozhovoru bylo Walkerovi řečeno, že mluví s novinářem z „Projektu Veritas“ a že celý hovor byl nahrán na video. Jmenovaný pak trval na tom, že všecko, co řekl byly lži a zkoušel novináři ukrást jeho iPad.

Celá historka měla ne příliš dobrý konec. Za několik dnů po tomto videu, vydal sice Projekt Veritas jeho druhou část, kde Walker přiznává, že tak zvané očkování má škodlivý vliv na ženské orgány, takže očkované ženy nemohou mít děti. Také dosvědčil, že Pfizer má v úmyslu použít v budoucnosti mRNA technologii pro mnohé jiné účely, včetně změn genů. Video, kde o těchto záležitostech mluví, je opět na stránce.

Na otázku reportéra, jestli Pfizer nemá obavy, že by byli z těchto nežádoucích vlivů očkování obviněni a trestáni, Walker odpověděl, že se s největší pravděpodobností nic takového nestane. Na každém léku je seznam možných vedlejších účinků, takže je to na zodpovědnosti uživatele, jestli na toto varování dá, nebo ne.

Také řekl, že si nemyslí, že by si věda měla zahrávat s hormonální stavbou člověka. Podle něho by očkování nemělo něco takového narušit. Přesto se to děje a on sám jen doufá, že postupně nebude objeveno něco opravdu velice špatného.

Poté se dostavily nejrůznější obtíže. Project Veritas měl Twitter účet zavřený a videa na YouTube byla censurována. Později byl novinář, což byl James O’Keefe sám, zakladatel Projektu Veritas, dokonce vypovězen ze své vlastní firmy.

Nejde to utajit

Jenže pravda se stejně dostala postupně ven. Tak obrovské poškození na zdraví tolika lidí a tolik úmrtí, to není možno utajit. Itálie, která byla napřed očkováním naprosto nadšena, změnila názor a jak začali pátrat, objevovali další a další škody a úmrtí. (Video na stránce.)

Dr. David Martin předstoupil před Evropský parlament a udělal jim přednášku o tom, že korona je biologická zbraň a největší zločin proti lidstvu v historii světa. Podle něho, pokusy s koronaviry coby biologickou zbraní, se táhnou již od r. 1965. Je to dobře promyšlený postup i se všemi karanténami, rouškami a násilným vnucováním injekcí.

Podle něho, lidé, kteří tento útok proti lidstvu vymýšleli, dobře věděli, že pokud není krize skutečně mohutná, je většinou ignorována a nikdo se nenechá proti nemoci očkovat. Už si to na nás vyzkoušeli. Proto bylo nutno zapojit media, aby situaci zveličovala jak nejvíc to šlo a vystrašila lidstvo natolik, že se rádi nechali napíchat čímkoliv, co jim farmaceutický průmysl předložil.

Dr. Martin se ptá: „Zní toto jako zájem o veřejné zdraví?“ A hned si odpovídá: „Ne, dámy a pánové, toto byl promyšlený domácí terorismus.“ Je to akt biologické a chemické války proti lidské rase a bylo to přiznáno, bylo to i napsáno. Byl to pouze finanční podvod a finanční loupež. Jak řekl jeden ze spiklenců, Peter Daszak: „Investoři se přidají, když budou vidět zisk na konci celého procesu.“ (Video nahrávka Martinova projevu je na stránce.)

Jen jako ukázka, v krátkém videu všichni zúčastnění volají: „Nikdo není v bezpečí“ (No on is safe) a postupně přejdou na „Nikdo nebude v bezpečí, dokud nebudou všichni očkovaní,“ načež následuje „Všichni neočkovaní zemřou,“ a tak dále. Postupně neočkovaným spílají a obviňují je z genocidy, přejí jim aby zahynuli, aby byli vězněni a křičí do světa, že není nutno pátrat, jestli je očkování prospěšné, ale je nutno se nechat očkovat.

Následky

Dokonce i americká FDA se pak přidala. V naprosté tichosti odstranili své vlastní povolení k použití všech předtím vnucovaných „očkování“ a o 75% snížili dávkování nových injekcí toho druhu. Jak přišli na takové snížení? Byly k tomu nějaké podklady? Ne, žádné podklady nikdy nebyly. Tito lidé nejednají podle skutečných informací. Už jen to, že do dnešního dne nedokázali vyprodukovat příbalový leták k injekcím.

Injekce byly povoleny v rámci nouzové situace. Byly to pokusné injekce, takže v případě záporných vedlejších účinků nebylo koho popohnat k zodpovědnosti. A samozřejmě, že se FDA nepřiznala k žádným chybám ze své strany.

Tímto podvodem proti lidstvu se ale FDA, CDC, farmaceutické firmy a zbytek celého korupčního aparátu dokonale vyšachovali ze hry a odstranili zájem o pravidelné očkování.

Sleduji vědu a vždycky skončím u financí – jak to?

Takže Pfizer, Moderna, AstraZeneca a Johnson & Johnson zabili obrovské množství lidí pouze pro peníze. Ti očkovaní skutečně tvoří skoro sto procent všech úmrtí na Covid. Na příklad v Británii zemřelo 125 neočkovaných na Covid oproti 2 281 očkovaným. Z toho bylo nejvíc úmrtí u třikrát očkovaných: 2 146. S každým dalším očkováním úmrtnost stoupá.

Jen jako zajímavost: v Egyptě nezemřel na Covid vůbec nikdo. To proto, že neměli ventilátory. Taky neměli Midazolam a ani Remdesivir, který dnes, v současné době přejmenovali na Veklury. Každý lék má dvě jména, jedno patentované, druhé generické, možná kvůli zastření případného škodlivého vlivu. S Remdesivirem bylo právě zahájeno soudní řízení, kvůli jeho smrtelným vedlejším účinkům.

Tajné vládní a Pfizerovy dokumenty

Tyto dokumenty měly být utajeny na dalších 75 let, ale americký soudce Mark Pittman vydal příkaz k jejich okamžitému zveřejnění. Informace, v nich obsažené dokazují, že za několik týdnů po očkování si očkovaní vyvinou přílišné množství protilátek, což je nebezpečný úkaz. Tyto protilátky zůstávají v systému dlouho, velice dlouho, dávno poté, co už nemoc odešla a protože nemají proti čemu se vyčerpat, tak ničí tělesné orgány člověka. A jakoby to nestačilo, očkovaní si rovněž vyvinou AIDS.

Protilátky, tímto způsobem vytvořené, ve skutečnosti podpoří schopnost jedu infikovat buňky, čímž dojde k mnohem těžší nemoci než u těch, kteří očkovaní nebyli. Něco takového může ještě ke všemu způsobit další, přídavné komplikace, včetně smrti. Proto tolik lidí „zemřelo náhle“ po očkování proti Covidu.

Oficiální vládní dokumenty rovněž potvrzují, že tak zvané očkování způsobí vážné poškození imunitního systému, který pak nedokáže zabránit jakékoliv nemoci, které by byl očkovaný člověk vystaven. A to ještě nemluvíme o hrotové bílkovině, která stále dál dráždí a infikuje veškeré buňky těla očkovaných. Je samozřejmé, že takto znevýhodnění lidé mohou podlehnout čemukoliv, včetně rakoviny.

A pak jsme mohli vidět hrozné věci. Reportéři a hlasatelé, umírající přímo na kameře, jak ukázáno v krátkém videu ZDE. Dokonce i lev, který je ve velkém přírodním parku, zahyne za podivných okolností. Je možné, že byl též očkován; hodně zvířat v zoologických zahradách a jinde dostalo tyto smrtící injekce. Dokonce i chovný dobytek, který je pěstován na potravu, je dnes v Americe a v Austrálii očkován.

A teď nám chtějí zase nabulíkovat další kolo této hry. Necháte se?

Populární příspěvky z tohoto blogu

Káva prospívá

Nedávný výzkum naznačuje, že vyšší konzumace kávy byla spojena s nižším rizikem IBS (syndrom dráždivého tračníku). Někteří lidé se domnívají, že káva způsobuje gastrointestinální potíže, ale potřeba jít po kávě na toaletu neznamená způsobení žaludečních potíží. 

Proč NEodměňovat děti sladkostmi?

Není pochyb o tom, že nadměrná konzumace cukru škodí. Omezovat jakékoliv doslazování je jedním z mála doporučení, na kterém se už shodují zdravotníci celého světa. Přesto se u nás v mnoha školkách běžně odměňuje sladkostmi, ve školách děti dostávají slazené čaje nebo mléka a v nemocnicích najdete na chodbách automaty s limonádami. Vrcholem šílenství jsou pak lékaři a zubaři, kteří po ošetření nabízejí bonbón.

Je zdravější ovesné nebo kravské mléko?

V rámci průzkumu vědci zkoumali 237 rostlinných mléčných výrobků od 23 různých výrobců. Poté porovnali výživové hodnoty, minerály, vitamíny a stopové prvky rostlinných mlék s hodnotami kravského mléka. Výsledek pak překvapil i samotné výzkumníky.