Přeskočit na hlavní obsah

Cože, neznáte ultrazvukový kartáček?

Pokud si chcete dopřát nejkvalitnější a přitom nejšetrnější čištění zubů na světě, pak si pořiďte ultrazvukový kartáček EMAG EMMI-DENT. Zajistí 100% čistá ústa bez poškození třením a je 100% bezpečný pro vaši sklovinu a dásně. 

Chrání zubní krčky před obnažením, je dokonale účinný proti špatnému dechu a co je důležité, přitom v praxi těžko zpočátku proveditelné - není třeba mechanického kontaktu s čištěným zubem!

Já jsem si ho pořídil loni. Nadělil jsem si ho k Vánocům. Nejprve jsem si myslel, že je to blbost, že to prostě bez klasického drhnutí nejde. Ale je fakt bezva a to, co jsem zde napsal, k němu sedí. Jenom si je potřeba zvyknou, že se víc sliní a že je to trochu nuda jen tak stát s ním v ruce a nešmrdlat s ním po zubech.

Jo a určitě si k němu pořiďte i speciálně určené zubní pasty. Bez nich to není ono.

Populární příspěvky z tohoto blogu

Káva prospívá

Nedávný výzkum naznačuje, že vyšší konzumace kávy byla spojena s nižším rizikem IBS (syndrom dráždivého tračníku). Někteří lidé se domnívají, že káva způsobuje gastrointestinální potíže, ale potřeba jít po kávě na toaletu neznamená způsobení žaludečních potíží. 

Proč NEodměňovat děti sladkostmi?

Není pochyb o tom, že nadměrná konzumace cukru škodí. Omezovat jakékoliv doslazování je jedním z mála doporučení, na kterém se už shodují zdravotníci celého světa. Přesto se u nás v mnoha školkách běžně odměňuje sladkostmi, ve školách děti dostávají slazené čaje nebo mléka a v nemocnicích najdete na chodbách automaty s limonádami. Vrcholem šílenství jsou pak lékaři a zubaři, kteří po ošetření nabízejí bonbón.

Je zdravější ovesné nebo kravské mléko?

V rámci průzkumu vědci zkoumali 237 rostlinných mléčných výrobků od 23 různých výrobců. Poté porovnali výživové hodnoty, minerály, vitamíny a stopové prvky rostlinných mlék s hodnotami kravského mléka. Výsledek pak překvapil i samotné výzkumníky.