Přeskočit na hlavní obsah

Hvězda mezi onkology radí: 10 tipů na dlouhověkost

David Agus vydal soupis rad, který vás vystřelí mezi zdravé lidi! Jako zastánce genového testování v rámci prevence je hvězdou mezi americkými onkology.

1. V neděli se pořádně vyspěte!
Lidské tělo má jisté návyky, kterým škodí stres, s nímž se většina z nás denně potýká. Psychické  zatížení je také jedním z hlavních předpokladů pro vznik nemoci. Pokud tedy během pracovního týdne vstáváte brzy ráno, tělo se pot řebuje zotavit. S touto nedělní rezervou si organismus vystačí minimálně do středy.

2. Vždy jezte ve stejnou dobu!
I když by vaše jídlo mělo představovat pouhé jablko, i tak si ho dejte! Studie jasně ukazují, že lidé, kteří mění časy, kdy jedí, mají až o 80 procent vyšší předpoklad pro vznik cukrovky.

3. Zbavte se nepohodlných bot!
Ženy mají pot řebu nosit vysoké po dpatky za každou cenu. Jakmile je ale za čnou bolet nohy, měly by se jich okamžitě zbavit. Důvodem je fakt, že tato bolest má za následek bolestivé záněty, které mají často smrtelné následky! Například se zvyšuje riziko vzniku rakoviny, srde čních onemocnění a Alzheimerovy choroby.

 

4. Cvičte maximálně hodinu denně!
Pohyb je zdravý, ale ne pokud se jedná o nadměrné cvičení. Jakmile cítíte bolest, přestaňte. Svaly na stehnech jsou sice fajn, pokud chcete běžet maraton, ale ne ve chvíli, kdy hrozí, že tím vaše zdraví utrpí.

5. Neseďte celý den!
Pokud prosedíte většinu dne, má to neblahé následky na váš metabolismus. Když sedíte pět hodin denně, je to jako byste vykouřili krabičku cigaret. I když musíte být v práci, snažte se alespoň při telefonování chodit. A když chcete kolegům něco sdělit, nepište jim e-mail, ale řekněte jim to osobně.

6. Každý den si dopřejte dezintegrovanou chlorellu!
Jsou v ní obsaženy všechny látky, které tělo regenerují, doplňují potřebné a udržují střevo v rovnováze. Proč právě dezintegrovanou, zjistíte na www.chlorellasp.cz

Queen Euniké Red 90 tablet lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>
Queen Euniké Blue 90 tablet lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

7. Nejezte čerstvou zeleninu ze supermarketu!
Většina vitaminů je obsažena ve hluboce zmraženém ovoci či zelenině. Stejně tak v pokrmech, které jsou zmraženy šokem (např. ryby jsou pak bez ledových krystalků, které je jinak znehodnocují)

8. Vyhoďte mixéry a lisovače na ovocné šťávy!
Kolik ovoce se ve jde do sklenice? Dost. A teď hádejte: skutečně chce vaše tělo sníst deset mrkví najednou? Ne řekl bych. Ovocné šťávy jsou kalorické bomby, které navíc při styku s kyslíkem ztratily většinu živin.

9. Výtahům se vyhněte jako čert kříži!
Výtahy jsou asi jedny z nejméně zdravých vynálezů všech dob. Použijte raději schody. Navrhoval bych , aby za používání výtahů společnosti platily. A když už jsme u toho, měli by také zajistit parkoviště, které je daleko od kanceláře.

10. Pravidelně pijte červené víno!
Sradostí si ho dopřejte klidně i pětkrát týdně. Je výborné pro vaše srdce a cévy.

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Rada čínského profesora při mozkové příhodě

Abyste mohli poskytnout rychlou a účinnou první pomoc při mozkové příhodě někoho, koho to potká poblíž vás, mějte doma injekční stříkačku nebo jehlu. Tímto zvláštním a netradičním způsobem můžete  zachránit postižené mozkovou mrtvicí. Návod si přečtěte pozorně. Nikdy totiž nevíte, komu ještě může pomoci a čí život na vás závisí.

Česká republika si nesmí sama vyrábět elektrickou energii

Toto si před lety prosadilo Německo, aby naoko ukázalo, že jim jde o záchranu planety. Postupně zavírají uhelné a atomové elektrárny.  Ukazuje se, že Německo se staví do role parazita, který (ne)věří svým nestabilním větrníkům a solárům a přitom spoléhá na dostatek energie okolních zemí. I přesto, že jsme sami ve výrobě elektrické energie soběstační a ještě exportujeme přes 15% vyrobené energie, nesmíme tuto energii přednostně prodávat občanovi této země, tak, jako donedávna.   Vyrobená elektřina v ČR, musí být přednostně nabídnuta na  burze v Lipsku , kde se rozhodne o její ceně a i o tom, kam se nakonec dodá.   Výrobní cena energie v elektrárnách ČEZ je asi  0,15 až 1 koruna  za kilowatthodinu (podle druhu elektrárny). Jenže, tržní systém je nastaven tak, že k zákazníkovi tato energie přiteče za více než troj až čtyřnásobek. Kde je zakopaný pes? Je tomu pár let zpátky, kdy se uzavíraly dvoustranné dohody mezi  výrobcem elektřiny , který vlastnil i přenosovou soustavu a  zákazníkem ,

Skoro zapomenutý skandál se smrtelným virem!

V roce 2009 dodala korporace Baxter do České republiky vakcíny infikované smrtelným virem. Kromě toho, že společnost Pfizer, která má dodat vakcíny proti onemocnění covid-19, byla opakovaně ve světě usvědčena z úmyslných pokusů na lidech, tak v roce 2014  koupila firmu Baxter, která v roce 2009 málem vyvolala celosvětovou katastrofu . 

ZAJÍMAVOSTI

  • PRODUKTY - Queen Euniké produkty *Potravinové doplňky* mohou *napomáhat při prevenci našeho zdraví* přesně tak, jak to potřebuje naše tělo. To vše šetrnou a bezpečnou...
  • - DEPARIM je český biologicky aktivní potravinový doplněkVyvinut tak, aby svými účinky pozitivně podporoval funkci vnitřních orgánů. *DETOX + PARAZITI + IMUN...
  • Co je chlorella - *Chlorella je sladkovodní jednobuněčná mikroskopická řasa* Mikroskopické řasy = vývojově velmi staré formy života Díky jejich schopnosti fotosyntézy se ...