Přeskočit na hlavní obsah

Elixír mládí vyroben. Testuje ho americká armáda!

Pilulka, která zpomalí stárnutí a zlepší fyzičku není již fikcí, ale realitou. Pomoct by měla i k lepší fyzické výkonnosti nebo zrychlit léčení zranění. Nyní ji testuje americká armáda.

Pilulku vyvínulo americké velitelství speciálních operací (SOCOM) a měla by zpomalit stárnutí nervové soustavy, a omladit buňky.
Klinické testy by měly být dokončeny letos.

SOCOM spolupracuje se soukromou biotechnologickou laboratoří Metro International Biochem. Námořní komandér Tim Hawkins, mluvčí SOCOM, řekl pro web Breaking Defense, že pilulka je založena na „malé molekule pro lidský výkon“. Podle něj se jedná spíše o zlepšení tělesných předpokladů, které se obvykle s věkem zhoršují. Vhodná by mohla být i pro civilisty

„V podstatě spolupracujeme s předními průmyslovými partnery a klinickými výzkumnými institucemi na vývoji nutraceutika ve formě tablet, které jsou vhodné pro nejrůznější použití. Jak pro civilisty, tak pro příslušníky armády. Výhody mohou zahrnovat zlepšení lidské výkonnosti – například zvýšení vytrvalosti nebo rychlejší zotavení ze zranění,“ dodal Hawkins.

Nutraceutikum je výrobek získaný z potravin, který kromě živin a minerálů obsahuje i zdraví prospěšné nebo léčivé látky. Příkladem nutraceutik jsou doplňky stravy, obohacené mléčné výrobky a antioxidační přísady.

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Proč kupujete Hydrolyzát kolagenu? Chtějte pouze HYDRÁT!

Hydrolyzát kolagenu je nejhorší prohešek, za který zcela zbytečně utrácíme peníze v domnění, že omládneme a klouby budou fungovat jako za mlada. Jednou pro vždy otevřeme oči a zavrhněme všechny produkty, které obsahují ve svém složení hydrolyzát kolagenu. Vyvařené kůže, kopyta a podobné s minimální vstřebatelností opravdu nemáme důvod konzumovat.

Lithiová baterie ve vodě exploduje!

Proč nejdou Tesly jen tak uhasit? Protože mají lithiovou baterii. Co vlastně dělá voda s lithiem? Budete zírat, tak jako já na TOHLE VIDEO.

Umělá inteligence ChatGPT lže! Ověřil jsem si to.

Udělal jsem rozhovor s vychvalovaným ChatGPT . Položil jsem průběžně otázky, na kterých jsem si chtěl ověřit, jak moc blbě je vývojáři naprogramovaný. Zajímavé je, že o Ukrajině přiznal, na rozdíl od naší mediální scény, že tam válka začala již v roce 2014. O Zelenskym by si ale měl doplnit data. A nebo lžou naše média? Zde je celý přepis naší debaty. Mé otázky a reakce jsou tučně. Jde o velmi dlouhý rozhovor, do kterého jsem zde doplnil i odkazy na veřejně dostupné informace, které mi chatbot sdělil lživě.

ZAJÍMAVOSTI

  • PRODUKTY - Queen Euniké produkty *Potravinové doplňky* mohou *napomáhat při prevenci našeho zdraví* přesně tak, jak to potřebuje naše tělo. To vše šetrnou a bezpečnou...
  • - DEPARIM je český biologicky aktivní potravinový doplněkVyvinut tak, aby svými účinky pozitivně podporoval funkci vnitřních orgánů. *DETOX + PARAZITI + IMUN...
  • Co je chlorella - *Chlorella je sladkovodní jednobuněčná mikroskopická řasa* Mikroskopické řasy = vývojově velmi staré formy života Díky jejich schopnosti fotosyntézy se ...